Fat porslin Rörstrand

Fat porslin Rörstrand
Fat porslin Rörstrand
Fat porslin Rörstrand
Fat porslin Rörstrand
Fat porslin Rörstrand
Fat porslin Rörstrand

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, porslin, Rörstrand, med färgkoder, enligt utsago för Stockholmsutställningen, daterad juni 1889

Bruksslitage

398812

2016-08-10