Eldskärm

Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELDSKÄRM, bemålad plåt, 1900-talets första hälft, höjd ca 136 cm, bredd ca 56 cm

smärre slitage

398819

2016-08-14