Skrivbord 1800-talets första hälft
2016-08-10
398825
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, senempire, fanérat med mahogny, klädd skiva, spiralsvarvade ben, höjd 75, 120x44 cm
Smärre fanerskador och lagning, slitage