Hans Lindberg oljemålning

Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): signerad Hans Lindberg, olja på pannå, ca 23x20 cm

398826

2016-08-14