Hans Lindberg oljemålning
2016-08-14
398826
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS LINDBERG (född 1928): signerad Hans Lindberg, olja på pannå, ca 23x20 cm