Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Rabbiner, signerad och daterad Rosensohn -1975, olja på duk, 62,5x74,5 cm

398833

2016-08-17