Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVOR ABRAHMS, (England, född 1935): Sun Dial, Summer, signerad och numrerad Ivar Abrahams 22/95, signerad och daterad 75, färgserigrafi med applikationer, 100x118 cm
398846
2016-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här