Ivor Abrahams färglitografi

Ivor Abrahams färglitografi
Ivor Abrahams färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVOR ABRAHMS, (England, född 1935): Sun Dial, Summer, signerad och numrerad Ivar Abrahams 22/95, signerad och daterad 75, färgserigrafi med applikationer, 100x118 cm

398846

2016-08-10