Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårnatt", signerad Roland S., 198/260, färglitografi, 31x45 cm

Glasskada, gulnader

398848

2016-08-10