Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLBYRÅ, med 2 lådor, 1930-tal, fanérad i bland annat björk, svärtade handtag och ben, höjd 55, 60,5x40 cm
Bruksslitage
398852
2016-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här