Carl Malmsten Herrgården matbord
2016-08-10
398853
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN,"Herrgården", matbord, 2 iläggsskivor á 60 cm samt iläggsskiva á 55 cm, höjd ca 75, diameter ca 115 cm
Skador, slitage