Carl Malmsten Herrgården matbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN,"Herrgården", matbord, 2 iläggsskivor á 60 cm samt iläggsskiva á 55 cm, höjd ca 75, diameter ca 115 cm

Skador, slitage

398853

2016-08-10