Arne Jacobsen "Myran" 4 st

Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., "Myran", för Fritz Hansen, tillverkade 1976, röda, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, skador, plastkåpa med skador, knoppar saknas delvis

398862

2016-08-10