Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., "Myran", för Fritz Hansen, tillverkade 1976, röda, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, skador, plastkåpa med skador, knoppar saknas delvis
398862
2016-08-10