Skål med hänkel, silver

Skål med hänkel, silver
Skål med hänkel, silver
Skål med hänkel, silver
Skål med hänkel, silver
Skål med hänkel, silver
Skål med hänkel, silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL med hänkel, silver, 1800-tal, ciselerad dekor av girland och tofsar, diameter 14, höjd 6 cm, vikt 325,9 g

Bruksskador

398864

2016-08-10