Ragnar Alyre

Ragnar Alyre
Ragnar Alyre
Ragnar Alyre
Ragnar Alyre

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR ALYRE (1894-1975): signerad Alyre, olja på pannå, ca 27,5x22,5 cm, påskrift a tergo "Motiv från Gotland. 1911-12. Högklint utanför Visby"

398900

2016-08-11