PG THELANDER

PG THELANDER
PG THELANDER

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Fläskkorv II, signerad P. G. Thelander, 42/180, färglitografi, bladmått ca 55x70 cm

398902

2016-08-11