Meissen & Fürstenberg

Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg
Meissen & Fürstenberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, KAFFEKOPPAR, 3 dlr., porslin, 1800-tal, Meissen samt Fürstenberg, dekor av landskap med figurscener, guldkant, höjd 4-20 cm

Locket med nagg, kaffekopparnas fat saknas

398915

2016-08-11