Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKANNA, KAFFEKOPPAR, 3 dlr., porslin, 1800-tal, Meissen samt Fürstenberg, dekor av landskap med figurscener, guldkant, höjd 4-20 cm
Locket med nagg, kaffekopparnas fat saknas
398915
2016-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här