Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), Komposition, signerad Olofsson, färgserigrafi, bildmått 18x84 cm, bladmått 33,5x96 cm

Smärre kantveck, oramad, med dedikation

398916

2016-08-11