Stanislaw Wysocki bronsskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), Kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 2006 numrerad 46/50, höjd inkl. stensockel ca 31 cm

398917

2016-08-11