Peter Eugén Nilsson akryl

Peter Eugén Nilsson akryl
Peter Eugén Nilsson akryl
Peter Eugén Nilsson akryl
Peter Eugén Nilsson akryl
Peter Eugén Nilsson akryl
Peter Eugén Nilsson akryl

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER EUGÉN NILSSON (född 1978): Cornelius, signerad och daterad Peter Eugén 2016, akryl på duk, ca 100x81 cm

398921

2016-08-12