Porträtt av Sven Lagerbring

Porträtt av Sven Lagerbring
Porträtt av Sven Lagerbring
Porträtt av Sven Lagerbring
Porträtt av Sven Lagerbring

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av professor Sven Lagerbring (1707-1787), märkt a tergo "Copierat af A. G: Hålström 1862", olja på duk, 70x60 cm

Krackeleringar

398926

2016-08-11