Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av professor Sven Lagerbring (1707-1787), märkt a tergo "Copierat af A. G: Hålström 1862", olja på duk, 70x60 cm
Krackeleringar
398926
2016-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här