Sidenbroderier 1800-tal

Sidenbroderier 1800-tal
Sidenbroderier 1800-tal
Sidenbroderier 1800-tal
Sidenbroderier 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SIDENBRODERIER, 1 par, 1800-tal, motiv av kvinna vid fyrfat samt herdinna, en med text a tergo "Sydd af Faster Marie Charlotte Hammarskjöld", med monogram MH, 25x20 cm

Smärre slitage

398933

2016-08-11