Hans Viksten

Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): (2) "Rymdmålaren", "Människouggla", signerade och daterade 75 resp 77 153/160, 92/310, bildmått ca 46x34 samt 38x50 cm

Gulnader

398943

2016-08-11