Hans Viksten

Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Svanen och baggen, signerad och daterad Viksten 1976, Fågelbro, tusch, 32,5x40 cm

398945

2016-08-11