Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, gustaviansk, 1700-tal, den så kallade "Svenska modellen", träskuren dekor av bl a fleuroner, sitthöjd ca 44 cm
Slitage
398947
2016-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här