Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 18/1900-tal, barockstil, möjligen Tyskland, höjd ca 39 cm

Bucklor, slitage

398959

2016-08-11