Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF OLSSON (född 1925), 5 dlr., "Eken", "Konstruktören", "Möte", m. fl., grafiska blad, signerade och numrerade, av varierande mått
Oramade, med dedikation
398973
2016-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här