Alf Olsson grafiska blad

Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad
Alf Olsson grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF OLSSON (född 1925), 5 dlr., "Eken", "Konstruktören", "Möte", m. fl., grafiska blad, signerade och numrerade, av varierande mått

Oramade, med dedikation

398973

2016-08-11