Victor Vasarely färgserigrafi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICTOR VASARELY (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 136/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 73x43 cm, oramad
Hanteringsveck
398989
2016-08-11