Rottingstolar

Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar
Rottingstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, rotting, 1900-talets mitt, brännmärkta, sitthöjd ca 46 cm

PROVENIENS: SVT:s direktionsmatsal

Bruksslitage

398990

2016-08-11