Knut Janson oljemålning
Closed
2016-08-11
398999
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad Knut Jansson -54, olja på duk, ca 19x27 cm