Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad Knut Jansson -54, olja på duk, ca 19x27 cm

398999

2016-08-11