Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL TÖRNEMAN (1880-1925), tillskriven, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x30 cm, märkt på ram Törneman - Åre
PROVENIENS: Lilla Bukowskis, november -98, S109
399007
2016-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här