Axel Törneman

Axel Törneman
Axel Törneman
Axel Törneman
Axel Törneman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925), tillskriven, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x30 cm, märkt på ram Törneman - Åre
PROVENIENS: Lilla Bukowskis, november -98, S109

399007

2016-08-11