Pär Lindblad

Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Veranda mot havet", signerad Pär Lindblad, olja på duk, 70x65 cm,
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén 1988, auktionsnr 7142

399010

2016-08-11