Sven X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Utsikt från X.ets atelie, signerad S. Erixson, numrerad 229/260, färglitografi, ca 47x57 cm

Zustandsbeschreibung

399027

2016-08-12