Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Utsikt från X.ets atelie, signerad S. Erixson, numrerad 229/260, färglitografi, ca 47x57 cm
Zustandsbeschreibung
399027
2016-08-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner