Bengt Landin litografier
2016-08-12
399033
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): (5 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade Bengt Landin, färglitografier, varierande mått
Oramade, med dedikation, hanteringsveck