Lars Huck Hultgren
2016-08-12
399034
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS HUCK HULTGREN (född 1931): (4 st): Kompostioner, signerade Huck, litografier, varierande mått
Oramade, med dedikation