Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL, 1900-talets mitt, svartlackerad, sitthöjd 38 cm, höjd 112 cm

Slitage, sitsen med sprickor

399036

2016-08-12