Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNGSTOL, 1900-talets mitt, svartlackerad, sitthöjd 38 cm, höjd 112 cm
Slitage, sitsen med sprickor
399036
2016-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här