Emaljskål Kina

Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina
Emaljskål Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, emalj, Kina, 1900-tal, dekor av reserver med vindruvor samt blommor, invändig dekor av persikor, diameter 10, höjd 5 cm

Slitage

399038

2016-08-12