Väggur Westerstrand

Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Väggur, lackerad plåt samt mässing, 1950-tal, Westerstrand, sekundärur, diameter ca 30 cm

Slitage

399041

2016-08-12