Oskar Bergman oljemålning

Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning
Oskar Bergman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1965): Skärgårdsmotiv med figurer, signerad och daterad 1944, olja på pannå, ca 32x39 cm

399049

2016-08-13