Stig Jonzon Öland oljemålning
2016-08-13
399069
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG JONZON (1913-87): "Motiv från Melösa, Öland", signerad och daterad S. Jonzon 1941, olja på duk, ca 30x44 cm