Jockum Nordström färglitografi
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 190/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Kuntoraportti
Oramad
399080
Päivämäärä:
2016-08-14