Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Trädgrupp", signerad och daterad Inge Schiöler -58, pastell, ca 32x40 cm

399089

2016-08-12