Poul Ekelund
2016-08-12
399097
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL EKELUND (1921-76): "Landskab Norge 1968", signerad, olja på pannå, ca 14x24,5 cm