Poul Ekelund

Poul Ekelund
Poul Ekelund

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL EKELUND (1921-76): "Landskab Norge 1968", signerad, olja på pannå, ca 14x24,5 cm

399097

2016-08-12