Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, empire, dekor delvis träskuren och pastellage, förgylld samt bronsering, ca 160x76 cm

Slitage, senare bronseringe, glas och bakstycke

399098

2016-08-12