Skåp med lådor

Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, omkring 1900-talets mitt, med 18 lådor, draghandtag i oxiderad vitmetall, höjd ca 145, 54x42 cm

Smärre skador, lådorna omarbetade.

399100

2016-08-12