Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DIVAN, empire, dekor med ymnighetshorn, beslag i brons, mahognyfanér, röd klädsel, sitthöjd ca 73, längd 163x52 cm

Fanérskador, smärre lagningar

399101

2016-08-12