Dukar

Dukar
Dukar
Dukar
Dukar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUKAR, 4 st., jacquardvävt linne, 1800-talets andra hälft, huvudsak med blomstermotiv, ca 203x148 resp. 152x150 resp 480x156 samt 208x134 cm

Delvis med monogram, smärre fläckar och slitage

399122

2016-08-12