Dukar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DUKAR, 4 st., jacquardvävt linne, 1800-talets andra hälft, huvudsak med blomstermotiv, ca 203x148 resp. 152x150 resp 480x156 samt 208x134 cm
Delvis med monogram, smärre fläckar och slitage
399122
2016-08-12