Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C.G. HALLBERG, takarmatur, 1920-30-tal, fyrarmad, nysilver, behängd med lövformade slipade prismor, stämplad C G HALLBERG, höjd 80 cm
En glasdel saknas
399125
2016-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här